POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy więcej niż dumni mogąc przedstawić Państwu nasz zespół. Młodzi i charyzmatyczni, ale profesjonaliści we wszystkich sprawach dotyczących kompleksowego urządzania wnętrz. Posiadają bogate doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz oraz procesu wykończenia lub remontu wnętrza.

Bartłomiej Gzyl

Szef ekip wykończeniowych. Wnętrza pasjonowały go od zawsze. Zarządza zespołem wykończeniowym i koordynuje cały proces wykończeniowy od A do Z. W pracy kieruje się swoim motto "jakość nie zna kompromisów". Prywatnie ogromny fan motoryzacji i wycieczek górskich.

AGNIESZKA KROLL

Projektant wnętrz i koordynator zespołu materiałów i logistyki. Smykałkę do projektowania ma w genach po mamie i dziadku. Swoje doświadczenie z pracy w finansach wykorzystuje przy tworzeniu kosztorysów, negocjacjach cen i określaniu budżetu. Prywatnie pasjonatka gór i podróży.

Joanna Dziedzic

Projektant wnętrz i architekt krajobrazu, absolwentka Wydziału Politechniki Krakowskiej i Krakowskich Szkół Artystycznych. Architektem chciała być już od dziecka. Projektowanie traktuje jako niesamowity proces twórczy, a tworzenie dokumentacji technicznej to dla niej czysta przyjemność. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt i dobrego jedzenia.